Õppemaksu tasumine

Alates 2022/23 hooajast võtame kasutusele Sportlyzeri spordiorganisatsioonide halduskeskkonna ning hakkame arveid väljastama selle kaudu. Lapsevanem, kes on juba jõudnud septembri kuus ülekande teha, ei pea topelt maksma. Sportlyzeriga liitumiseks on vaja täita siinolev ankeet – https://app.sportlyzer.com/application/m3sk0?lang=est

Tegemist on liikmetasuga, mis ei sõltu sellest, kui palju keegi kohal on või kui mitu trenni kuus on. Erandeid oleme ikka teinud vigastuste ja pikemate haiguste korral. Õppemaksu võib tasuda kas kuumaksetena (I klass 10×30) või korraga. Tasudes kogu hooaja eest korraga septembri kuus, on üks kuu tasuta ehk siis väikestel 300-30=270. Paljud klubid küsivad suuremat tasu nendelt lastelt, kelle pearaha ei laeku klubile, kuid meie seda teed läinud ei ole. Siiski loodame, et kui läheb linnalt toetust saava klubi määramiseks, teevad lapsevanemad valiku meie kasuks, sest kinnitus on meile väga oluline. Hooaeg kestab september-juuni, osadel algasid trennid juba augustis.

Õppemaks läheb koolituskuludesse ja kevadel on võimalus taotleda tulumaksutagastust. Selleks on vaja klubile teatada õppemaksu tasuja isikukood.

Küsimuste korral võtke julgelt ühendust oma grupi treeneriga