Õppemaksu tasumine

Õppemaks tuleb tasuda jooksva kuu 15. kuupäevaks klubi kontole: Haaberst Sport SK,  a/a EE682200221056744021 Swedbank. Selgitusse lapse nimi ja makstav kuu. Vastava grupi õppemaksu suuruse leiate lingi Korvpalli treeninggrupid alt.

Tegemist on liikmetasuga, mis ei sõltu sellest, kui palju keegi kohal on või kui mitu trenni kuus on. Erandeid oleme ikka teinud vigastuste ja pikemate haiguste korral. Õppemaksu võib tasuda kas kuumaksetena (I – III klass 10×30, teistel 10×35 eurot) või korraga. Tasudes kogu hooaja eest korraga septembri kuus, on üks kuu tasuta ehk siis väikestel 300-30=270 ja teistel 350-35= 315 eurot). Paljud klubid küsivad suuremat tasu nendelt lastelt, kelle pearaha ei laeku klubile, kuid meie seda teed läinud ei ole. Siiski loodame, et kui läheb linnalt toetust saava klubi määramiseks, teevad lapsevanemad valiku meie kasuks, sest kinnitus on meile väga oluline. Hooaeg kestab september-juuni, osadel algasid trennid juba augustis.

Õppemaks läheb koolituskuludesse ja kevadel on võimalus taotleda tulumaksutagastust. Selleks on vaja klubile teatada õppemaksu tasuja isikukood.